Hakkımızda

Hakkımızda
Hakkımızda

Durmadık; Farklı sektörlerin en iyi profesyonel isimlerini bu geleceğin dünyasına davet ettik. Birlikte araştırıp geliştirerek ilk etap olarak 60.000 ton toz, 20.000 ton da sıvı bitki besleme ürünleri üretim kapasitesine ulaştık.


OturmadıkHer zaman geliştirmeye ve yön vermeye devam ettik. Bu oluşturduğumuz değerin tüm dünyaya örnek olması için sınırları aşmaya başladık. 


Tamam demedikSürdürülebilir tarım için; Türk tarımının yarınlarına güven katarak her şehre ve ilçeye ulaşıyoruz. Ar-Ge ve Ür-Ge çalışmalarıyla çiftçilerimize eğitimler veriyor, özel gübrenin kullanımını daha da genişletip güçlendiriyoruz. 

    Tarımın her evresindeyiz. Tohum topraktan önce bizimle buluşuyor ve ilk hasadını verene kadar onun yanında yer alıyoruz. Çünkü her bitki, her toprak özeldir. Doğanın dilinden anlarsan kaliteli verimliliğe ulaşırsın. Biz bu felsefeyle hareket ederek kendi ailemizde oluşturduğumuz mutluluğu tarım dünyasına aşılıyoruz.

    Anadolu tarımını dünya tarımı haline getirecek özel bir yolculuktayız.  İzlediğimiz bu yolun daha başındayız. Tarımın geleceğini oluşturacak fikirleri ve teknolojiyi geliştirerek ilerliyoruz. 

"Sizleri de bu hikayemizin bir kahramanı olarak bekliyoruz." 

Hakkımızda