Hakkımızda

Hakkımızda
Hakkımızda

Durmadık; Farklı sektörlerin en iyi profesyonel isimlerini bu geleceğin dünyasına davet ettik. Birlikte araştırıp geliştirerek ilk etap olarak 60.000 ton toz, 20.000 ton da sıvı bitki besleme ürünleri üretim kapasitesine ulaştık.


OturmadıkHer zaman geliştirmeye ve yön vermeye devam ettik. Bu oluşturduğumuz değerin tüm dünyaya örnek olması için sınırları aşmaya başladık. 


Tamam demedikSürdürülebilir tarım için; Türk tarımının yarınlarına güven katarak her şehre ve ilçeye ulaşıyoruz. Ar-Ge ve Ür-Ge çalışmalarıyla çiftçilerimize eğitimler veriyor, özel gübrenin kullanımını daha da genişletip güçlendiriyoruz. 

    Tarımın her evresindeyiz. Tohum topraktan önce bizimle buluşuyor ve ilk hasadını verene kadar onun yanında yer alıyoruz. Çünkü her bitki, her toprak özeldir. Doğanın dilinden anlarsan kaliteli verimliliğe ulaşırsın. Biz bu felsefeyle hareket ederek kendi ailemizde oluşturduğumuz mutluluğu tarım dünyasına aşılıyoruz.

    Anadolu tarımını dünya tarımı haline getirecek özel bir yolculuktayız.  İzlediğimiz bu yolun daha başındayız. Tarımın geleceğini oluşturacak fikirleri ve teknolojiyi geliştirerek ilerliyoruz. 

"Sizleri de bu hikayemizin bir kahramanı olarak bekliyoruz." 

Hakkımızda
 1. 01/01/2019

  Konya

  Konya

  Ülke ve dünya tarımını geleceğe taşıyacak olan özel gübre alanındaki uzmanlığımızı ortaya koymak için faaliyete başladık.

 2. 01/01/2021

  Antalya

  Antalya

  İnsana ve tarıma olan bağımızı daha da güçlendirmek adına yeni bir adım attık.

 3. 01/01/2022

  İstanbul

  İstanbul

  AWI’yi geliştirmeye devam ediyoruz. Bunun için, kurulduğumuz günden itibaren heyecanımızı kaybetmeden işimize tutkuyla sarıldık.

 4. 01/01/2023

  Almanya

  Almanya

  Durmadık ve tamam demedik. Bu oluşturduğumuz değerin tüm dünyaya örnek olması için sınırları aşmaya başladık.

 5. 01/01/2024

  Dubai

  Dubai

  Planlanıyor

 6. 01/01/2025

  ABD

  ABD

  Planlanıyor